Prvé kolo výzvy Zajtrajších novín má svojho víťaza

Zvíťazil článok Timei Kickovej zo ZŠ sv. Jána Krstiteľa

Košický kultúrny dvojtýždenník Zajtrajšie noviny vyzval začiatkom mája k spolupráci redakcie školských časopisov. Tie mali na tému slávnostného vyhodnotenia súťaže pre školské časopisy Košického a Prešovského kraja Perohryz 2019 napísať novinový článok (ľubovoľný žáner).

Týmto srdečne blahoželáme školskej redakcii SRDCE zo ZŠ sv. Jána Krstiteľa, Spišské Vlachy – obzvlášť Timei Kickovej. Hľadanie správnych ciest po Košiciach a účasť na súťaži Perohryz zaujímavo prepojila a porovnala s prácou novinára, čo sme ohodnotili ako sviežu, úprimnú a originálnu myšlienku. Preto Timkin príspevok bude uverejnený v najbližšom čísle Zajtrajších novín, ktoré vyjde 17. mája a nájdete ho na takmer 120 distribučných miestach po celých Košiciach, ako aj na webe a Facebooku Zajtrajších novín. Víťazný článok nájdete aj na www.zajtrajsienoviny.sk.

Témou 2. výzvy je Medzinárodný deň detí. Žáner: ľubovoľný (reportáž, anketa, riport, správa…). Článok s fotografiou je potrebné zaslať najneskôr do 20. mája 2019 do 12:00 s max. počtom 1300 znakov vrátane medzier. Články je potrebné zaslať na sefredaktor@zajtrajsienoviny.sk

 V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte šéfredaktorku Evu Barnišinovú telefonicky na 0911 705 976 alebo e-mailom na sefredaktor@zajtrajsienoviny.sk.

Eva Barnišinová, šéfredaktorka Zajtrajších novín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *